Aleksandra Rypel została laureatką konkursu z języka polskiego

7 kwietnia 2024 roku odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń i nagród laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. Katolicką Szkołę Podstawową SPSK w Dąbrowie Górniczej reprezentowała Aleksandra Rypel, uczennica klasy ósmej. Aleksandra osiągnęła znaczący sukces w dziedzinie języka polskiego. Dzięki obszernej wiedzy i doskonałemu przygotowaniu zdobyła tytuł laureatki, co jednocześnie zwalnia ją z obowiązku zdawania egzaminu z języka polskiego na egzaminie ósmoklasisty, gwarantując maksymalną punktację z tego przedmiotu na świadectwie z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Serdecznie gratulujemy również mgr Agacie Czaplak, która przygotowała Aleksandrę do konkursu. Życzymy Aleksandrze dalszych sukcesów!

Post Author: admin