Czas podsumowań i pożegnań – laureaci

23 czerwca, czyli w środę odbyło się również wręczenie nagród we wszystkich tegorocznych konkursach humanistycznych, które odbyły się podczas nauczania online oraz tegorocznych konkursów: Fox (język angielski), Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Chemiczny Galimatias”, zawody sportowe z okazji szkolnego Dnia Sportu, szkolny konkurs historyczny z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz uroczyście zostały wręczone stypendia naukowe za pierwszy semestr roku szkolnego 2020/2021. O wszystkich konkursach informacje znajdują się w poprzednich artykułach.

Ostatnim sukcesem, o którym również można przeczytać na naszej stronie są wysokie wyniki z egzaminu międzynarodowego z języka francuskiego DELF. Pani wicedyrektor Teresa Konieczniak wręczyła uroczyście dyplomy oraz nagrodziła laureatkę Wojewódzkiego Konkursu z Języka Hiszpańskiego Kornelię Godzik z kl. 7a.

Zespół muzyczny wsparty dodatkowo przez uczennice:
Natalię Drozd kl. 6b,
Hannę Pilarz kl. 7c,
Zofię Tabor kl. IIC LO

umilił nam dodatkowo te chwile pięknym śpiewem i muzyką.

Wszystkim za udział w konkursach dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy i mamy nadzieję na dalsze sukcesy 🙂

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku, gdzie znajdują się zdjęcia z tej uroczystości:

https://www.facebook.com/szkolakatolicka

Post Author: admin