Dzień Chłopaka w klasach siódmych

Dzień Chłopaka w klasach siódmych

W tym roku szkolnym, 30 września wybraliśmy się świętować do Centrum Gier Fabularnych „Furia”. Zagraliśmy w grę – intrygę fabularną, którą organizatorzy dostosowali do wieku uczniów klas siódmych. Wymagała ona umiejętności wcielenia się w postaci, które miały rozwiązać zagadkę na podstawie wskazówek, znajdujących się w budynku oraz za pomocą podpowiedzi napotkanych bohaterów – aktorów.

Oto kilka fragmentów opinii na temat tego co przeżyliśmy:

„Centrum to miejsce, gdzie można fajnie spędzić czas”, „gra wymagała wyobraźni i zdolności detektywistycznych”, „były to dla mnie niezapomniane przeżycia, ponieważ w pracowni było ciemno”,
„gra aktorska była udana”, „świetnie się bawiłam, aby rozwiązać tę zagadkę. Atmosfera na początku była straszna, ta stara muzyka…”, „najbardziej podobała mi się sceneria, która bardzo podkreślała treść fabuły”, „sceneria niektórych mogła przerażać, ale mi się bardzo podobała”, „polecam tę zabawę dla dzieci od lat 10 do 14”, „na negatywną ocenę zasługiwał czas – ewidentnie było go za dużo”, „aktorzy zadbali, abyśmy się nie nudzili”, „niektóre postaci kłamały”, „większość bohaterów była dla nas miła, oprócz jednego”, „aktorzy odgrywali swoje role bardzo realistycznie, na niektórych można się było nawet zirytować”, „mam nadzieję, że kiedyś odwiedzę to miejsce ponownie”, „poleciłabym tę grę młodszym poszukiwaczom przygód”, „polecam młodszym dzieciom, szczególnie fanom gier komputerowych”.

Gra podobała się nie tylko chłopcom, chociaż im przede wszystkim dedykowany był ten dzień.

Post Author: admin