Dzień Otwarty – krótka relacja

20 marca korytarze naszej szkoły zapełniły się przedszkolakami.

Rodzice oraz wrześniowi pierwszoklasiści mogli przekonać się, jak wygląda ich przyszła szkoła, poznać ofertę kształcenia oraz porozmawiać z Dyrekcją i nauczycielami.

Przyszli uczniowie mogli wziąć udział w zorganizowanych przez nauczycieli warsztatach, takich jak: zabawy z językiem obcym (j. angielski, j. hiszpański, j. francuski, j. włoski), robotyka, warsztaty muzyczne, gra w szachy.

Pod okiem doświadczonych nauczycieli była również możliwość zrobienia palmy świątecznej według własnego pomysłu. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek w kawiarence.

Dzień Otwarty w naszej szkole połączony był z kiermaszem wielkanocnym, podczas którego można było zakupić ozdoby wielkanocne wykonane przez naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za uczestnictwo w Dniu Otwartym i zapraszamy do naszej szkoły.

Czekamy na Was!

Post Author: admin