Dzień Ziemi – konkurs

25 kwietnia został rozstrzygnięty, zorganizowany z okazji Dnia Ziemi, kreatywny konkurs plastyczny „Kocham moją planetę”. Regulamin zakładał wykonanie plakatu z możliwością wykorzystania form 3D. Uczestnikami byli uczniowie naszej szkoły, podzieleni na dwie grupy wiekowe, tj. klasy IV – VI oraz VII i VIII.

Wpłynęło 9 prac, w których uczniowie bez wyjątku wykazali się oczekiwaną kreatywnością oraz kunsztem plastycznym. Ocena była trudnym zadaniem, więc jury, wyłoniwszy zwycięzców, podjęło decyzję o nagrodzeniu wszystkich uczestników konkursu.

Nagrodami były okolicznościowe dyplomy oraz obficie zaopatrzone torby ze słodyczami 😋

Kategoria IV – VI

I miejsce Hanna Kohlbrenner-Skowerska
II miejsce Kamila Psuj
III miejsce Filip Szot
Wyróżnienia : Amelia Jabłońska, Natalia Kozłowska i Zofia Motylewska

Kategoria Vll – Vlll

I miejsce Jakub Biraga i Michał Kolasa (ex aequo)
II miejsce Dominik Albert
III miejsce Angelika Bagnicka
Raz jeszcze gratulujemy wszystkim autorom prac, a w szczególny sposób zwycięzcom 🙂

Post Author: admin