Katolik dla Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej

Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi…
Jan Paweł II

Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.
Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.
Za pomoc i życzliwość

DZIĘKUJEMY !!!


Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serce i razem z nami tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem włączyli się do przygotowania i przeprowadzenia akcji charytatywnej dla wychowanków z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 9 przy ul.Koszalińskiej 51 w Sosnowcu.
Dzięki Państwa dobroci zebraliśmy środki, za które zakupiliśmy następujące przedmioty (tak niezbędne i wyczekiwane): czajnik Philipsa, czajnik Zelmera, mikser MPM, telefony -Panasonic KX_TG-2512, środki piorące (Persil7,8 kg-kolor, Santi-mat x2, 8kg, Koenigiche-Waeshe Universal Komfort 7 kg, Bryza -3,75 x2, Persil -3,9, Sofin – 2,5 l płyn), 5 kompletów pościeli (szaro-biała krata), poduszka 40×40, kołdra letnia 155 cm, 12 sztuk wody toaletowej Adidas – dla dziewczynek i chłopców. Oprócz tego całe mnóstwo różnego rodzaju słodyczy i cukierków.


Chcieliśmy w szczególności podziękować Pani Magdalenie Podsiadło, która zapoczątkowała zbieranie pieniędzy na bony do Rossmanna (a pięknie to Państwo podchwycili w innych klasach). Każde dziecko otrzymało 100 zł, czyli w sumie przekazaliśmy 1200 zł dla wszystkich dzieci.


Z całego serca, jeszcze raz dziękujemy!

Post Author: admin