KONKURS FOX 2022

Jak co roku, w naszej szkole odbyła się XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2022. Tegoroczna edycja konkursu, w przeciwieństwie do roku ubiegłego, odbyła się w formie stacjonarnej i wzięło w niej udział aż 45 uczniów w 5 kategoriach: Kittens, Bunnies, Ducks, Lions i Eagles.

Nasi uczniowie, jak co roku, osiągnęli duży sukces i po raz kolejny udowodnili, że poznawanie języka angielskiego w formie intelektualnej zabawy językowej oraz czytania lektury, może być fascynującą, rozwijającą przygodą oraz poszerzaniem swojej wiedzy językowej.

Bardzo się cieszymy, że w naszej szkole dyplomami i nagrodami w postaci bonów upominkowych zostaną nagrodzeni uczniowie:

Barbara Hołda – klasa 3B LO – wynik bdb

Zofia Tabor – klasa 3C LO – wynik bdb

Marcel Żaba – klasa 6a SP – wynik bdb

Jacek Durlik – klasa 8c SP – wynik db

Julia Sęga – klasa 3A LO – wynik db

Karol Kuśmierski – klasa 3b SP – wynik db

Gratulujemy!

Cieszymy się, że w tym roku aż tylu uczniów wzięło udział w konkursie. Czekamy już na następny rok i kolejną okazję do poznawania języka angielskiego od ciekawej strony oraz kolejne zadania, które stanowią wyzwanie i pobudzają dociekliwość.

Zapraszamy ponownie za rok!

nauczyciele języka angielskiego

Post Author: admin