KONKURS FOX 2023

Jak co roku, w naszej szkole odbyła się XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2023. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 32 uczniów w 5 kategoriach: Kittens, Bunnies, Ducks, Lions i Eagles.
Nasi uczniowie, jak co roku, osiągnęli duży sukces i po raz kolejny udowodnili, że poznawanie języka angielskiego w formie intelektualnej zabawy językowej oraz czytania lektury, może być fascynującą, rozwijającą przygodą oraz poszerzaniem swojej wiedzy językowej.
Bardzo się cieszymy, że w naszej szkole dyplomami i nagrodami w postaci bonów upominkowych zostali nagrodzeni uczniowie:

Karol Kuśmierski – klasa 4b SP – wynik db
Jan Szczepaniec – klasa 4b SP – wynik db
Karolina Zdziech – klasa 5a SP – wynik db
Michał Kolasa – klasa 6a SP – wynik db

Gratulujemy!
Cieszymy się, że w tym roku tak liczna grupa uczniów wzięła udział w konkursie. Czekamy już na następny rok i kolejną okazję do poznawania języka angielskiego od ciekawej strony oraz kolejne zadania, które stanowią wyzwanie i pobudzają dociekliwość.
Zapraszamy ponownie za rok!

Nauczyciele języka angielskiego

Post Author: admin