Konkurs FOX 2023

Dnia 28 marca 2023 roku w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W konkursie wzięło udział 32 uczniów z klas 3-8 SP i 1-4 LO. Nasi uczniowie zmierzyli się z testem i uczniami z całej Polski.
Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu miesiąca od dnia przeprowadzenia konkursu.
Już teraz gratulujemy wszystkim uczestnikom, bez względu na wynik, jaki uzyskają, ponieważ samo przystąpienie do konkursu to spore wyzwanie zarówno dla naszych najmłodszych, jak i starszych uczniów.
Trzymamy mocno kciuki za każdego uczestnika! Równocześnie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku.


Nauczyciele języka angielskiego

Post Author: admin