Konkurs „Osiem błogosławieństw” już tuż tuż

Już jutro, tj. 21 kwietnia odbędzie się pierwsza część (recytatorska) III edycji ogólnopolskiego konkursu „Osiem Błogosławieństw – Błogosławieni miłosierni”.

Przypominamy, że prace ze zgłoszeniami należy wysyłać do dnia 30.04.2023 r:

Warunkiem udziału w konkursie literackim jest dostarczenie zgłoszenia oraz załączonej pracy konkursowej na adres poczty elektronicznej koordynatora konkursu:

dntwilkowska@gmail.com

Warunkiem udziału w konkursie muzycznym jest dostarczenie do dnia 30.04.2023 r. zgłoszenia oraz załączonej pracy konkursowej na adres poczty elektronicznej

sylwiaholynska@interia.pl

Duży plik z nagraniem można wysłać za pomocą platformy weetransfer.com.

Warunkiem udziału w konkursie filmowym jest dostarczenie do dnia 30.04.2023 r. zgłoszenia oraz pracy konkursowej na adres poczty elektronicznej:

tomaszcioch.tc@gmail.com

Duży plik z nagraniem można wysłać za pomocą platformy weetransfer.com.

Warunkiem udziału w konkursie fotograficznym jest dostarczenie do dnia 30.04.2023 r. zgłoszenia oraz pracy konkursowej na adres poczty elektronicznej:

olempaa@wp.pl

Warunkiem udziału w konkursie plastycznym (klasy 1-3 szkoły podstawowej) jest dostarczenie do dnia 30.04.2023 r. zgłoszenia na adres poczty elektronicznej

sylwiaholynska@interia.pl

oraz dostarczenie oryginału pracy konkursowej do sekretariatu organizatora lub wysłanie pocztą tradycyjną na adres szkoły:

Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK ul. Zawidzkiej 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Cały regulamin wraz z kartami zgłoszeniowymi znajduje się

TUTAJ

Zapraszamy do udziału.

Post Author: admin