Laury zostały wręczone

Już 28 marca zabrzmiały pierwsze fanfary dla finalistów i laureatów wojewódzkich konkursach przedmiotowych – w tym bowiem dniu, na stronie Kuratorium, pojawiły się wyniki. Uczucie radości i satysfakcji stało się udziałem tylko około jednego procenta uczniów, którzy jesienią rozpoczynali te prestiżowe zmagania.

Talent, trud włożony w przygotowania oraz pokonanie własnych emocji, również w przypadku trójki naszych uczniów zaowocowały takim właśnie sukcesem.

Z fizyki tytuł finalisty otrzymał Jakub Konieczny,
natomiast laureatkami zostały Emilia Łubniewska z biologii
oraz Natalia Drozd z języka hiszpańskiego.

18 maja, w auli Technikum Elektronicznego w Sosnowcu, odbyło się uroczyste podsumowanie oraz wręczenie zaświadczeń i pamiątkowych książek laureatom. Oto kilka zdjęć z tej gali.

Gratulujemy sukcesu uczniom, którzy swoją wytężoną pracą, zasłużyli na te nagrody. Również gratulujemy rodzicom finalisty i laureatek oraz nauczycielom, którzy wspierali tę trójkę uczniów w dążeniu do sukcesu, w szczególności pani Teresie Konieczniak – nauczycielowi języka hiszpańskiego, panu Robertowi Siedleckiemu – nauczycielowi biologii, panu Łukaszowi Wójcikowi oraz pani Ewie Stańko – nauczycielom fizyki.

Życzymy dalszych sukcesów!

Post Author: admin