LIDER wśród Ekologów

10 czerwca 2022 r. w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Chcę być ekspertem, fachowcem, specjalistą…” oraz podsumowanie kampanii „Dzielmy się pozytywną energią”. Nagrody odebrali również laureaci Wojewódzkiego Konkursu na Małą Formę Teatralną o charakterze profilaktycznym „PROFORMA”.

W uroczystości udział wzięli uczniowie, laureaci konkursów prowadzonych w ramach Kampanii Dzielmy się pozytywną energią… tj. na kolaż pt. Moje wspomnienia z pierwszych dni pobytu w szkole lub przedszkolu…; pracę literacką z motywem Moja energia doda Ci skrzydeł…, na szkolną ścieżkę spacerowo-przyrodniczą pn. Ścieżka pozytywnej energii… oraz na prezentację multimedialną o charakterze ekologicznym pt. Mój ekologiczny pamiętnik i na fotografię pt. Osobliwości przyrodnicze regionu… pozytywne emocje.

W dwóch ostatnich konkursach wziął udział uczeń V klasy naszej Szkoły – Michał Kolasa. Konkursowe jury miało mnóstwo pracy, gdyż w tych kategoriach wpłynęło kilkaset prac – ponad 400 zdjęć i ponad 100 prezentacji. Prace Michała zostały wysłane do kuratorium w pierwszych dniach maja, a po kilku tygodniach oczekiwania na stronie kuratorium.katowice.pl pojawiła się lista laureatów i wyróżnionych, na której, w kategorii Mój ekologiczny pamiętnik, jako zwycięzcy widniało nazwisko Michała! 🙂

Poniżej kilka zdjęć z gali oraz nagrodzona praca (dla potrzeb strony przerobiona na filmik).

Praca fotograficzna znalazła się wśród kilkudziesięciu wyeksponowanych, na towarzyszącej gali wystawie, w holu Sali Marmurowej.

Zdjęcie pobrano z: https://kuratorium.katowice.pl/index.php/szkoly-i-organy-prowadzace/bezpieczenstwo-i-profilaktyka/uroczyste-spotkanie-laureatow-konkursow-organizowanych-przez-slaska-kurator-oswiaty-w-roku-szkolnym-2021-2022/#prettyPhoto
Zdjęcie pobrano z: https://kuratorium.katowice.pl/index.php/szkoly-i-organy-prowadzace/bezpieczenstwo-i-profilaktyka/uroczyste-spotkanie-laureatow-konkursow-organizowanych-przez-slaska-kurator-oswiaty-w-roku-szkolnym-2021-2022/#prettyPhoto
Oficjalna chwila.
LIDER i jego nagroda 🙂
Pamiątka na 100 lat!

A oto praca Michał, która przyniosła mu największe laury:

Post Author: Robert Siedlecki