Moje wakacyjne spotkanie z przyrodą

W dniu 15 października uczestnikom konkursu ,, Moje wakacyjne spotkanie z przyrodą” wręczone zostały dyplomy uczestnictwa, zaś zwycięzcom konkursu, dyplomy z pięknymi nagrodami książkowymi.

W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klas I-III. Liczne grono pedagogiczne oraz inni pracownicy szkoły mieli trudne zadanie by wyłonić najlepsze prace na których utrwalone zostały najpiękniejsze i najciekawsze spotkania z przyrodą podczas rodzinnych wyjazdów wakacyjnych.

Prace były oceniane nie tylko pod względem estetycznym. Szczególne znaczenie miał sposób przekazania konkursowego tematu. By docenić jak najwięcej prac zostały one podzielone na dwie kategorie – ,, Przyroda i ja ” oraz ,, Przyroda ”.

Wszystkim osobom dziękuję za liczny udział w konkursie. Uczniom nagrodzonym składam serdeczne gratulacje. Zapraszam do udziału w następnych proponowanych konkursach.

Organizatorka, Ewa Natkaniec.

Nagrodzone prace:

Post Author: admin