Ognisko Patriotyzmu

Cóż to był za występ. Ognisko Patriotyzmu paliło się pięknie na zewnątrz, a w środku – serca rozpalały występy. Najpierw uczniowie Szkoły Podstawowej oraz pani mgr Sylwia Hołyńska pięknie zaśpiewali kilka utworów razem z zespołem Gołowianie, a potem w pięknym, patriotycznym i poruszającym koncercie wraz z uczniami naszego liceum oraz przedstawicielami naszych przedszkolaków, wykonali utwory z klasycznego repertuaru pieśni patriotycznych. Były to współczesne utwory odwołujące się do wartości szacunku, tolerancji i miłości Boga i Ojczyzny.
Dziękujemy Panu Prezydentowi Marcinowi Bazylakowi za obecność i ciepłe słowa.

W Ogniskowym koncercie zaprezentowali się soliści:
Julia Gawron,
Maks Moń,
Igor Zon,
Lena Piecha,
Maria Marzec,
Maja Kozłowska,
Jagoda Durlik,
Balbina Herej
i Jacek Durlik
oraz chórek w składzie:
Ula Kranc,
Zosia Figiel,
Mają Gonciarz,
Pola Błażejak,
Nadia Wójcik,
Antoni Babczyński
oraz pani mgr Sylwia Hołyńska

Post Author: admin