Osiem błogosławieństw – regulamin

Ogłaszamy rozpoczęcie cyklicznego konkursu „Osiem błogosławieństw” organizowanego przez Katolicką Szkołę Podstawową SPSK i Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK w Dąbrowie Górniczej.

Tegoroczny temat brzmi: „Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi”.

Wiemy, że w obecnej sytuacji nie ma potrzeby motywować takich inicjatyw jak nasz konkurs. Jego temat i forma, zaplanowana już we wrześniu, okazały się być bardziej aktualne, niż nam się wtedy wydawało.

Zapraszamy do aktywnego włączenia się w ten projekt, nie tylko ze względu na atrakcyjne nagrody rzeczowe, które czekają na naszych zwycięzców, ale przede wszystkim, by wspólnie działać na rzecz pokoju i zgody.

PLAKAT – kliknij obrazek by pobrać plakat.

Uwaga, plik ma

Wielkość: 13 MB
Wymiary: 3596 do 5086 pikseli

Pobierz dodatkowe dokumenty potrzebne do części konkursu FOTOREPORTAŻ (metryczka_fotografia.doc)

Post Author: admin