PRZEDSZKOLE

Żywa lekcja historii

Żywa lekcja historii w naszej szkole była okazją, aby w niekonwencjonalny sposób pouczyć się o dawnych czasach. 16 kwietnia 2024r. przyjechało do nas Bractwo Kerin z Tczewa, koło Gdańska i pomogło nam się przenieść się do czasów Mieszka I i jego żony Dobrawy. Dowiedzieliśmy się też nieco o Wikingach. Nasi uczniowie mogli przebrać się w […]

Zapraszamy do naszego PRZEDSZKOLA

Odwiedziny Policjantów w przedszkolu

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili Panowie Policjanci🙂. Opowiadali dzieciom o zagrożeniach związanych z dzikami, a także przypomnieli zasady ruchu drogowego.

Wiosenny ogródek

W dniach 13 – 17 marca przedszkolaki przygotowywały się na przyjście wiosny zakładając wiosenny ogródek. Wspólnie z Paniami dzieci założyły hodowlę fasoli oraz posiały pierwsze wiosenne kwiaty. Zobaczymy jak roślinki będą rosnąć.

Tydzień fryzjerski u maluszków

Tydzień kulinarny w przedszkolu

W dniach od 27.02 do 3.03 odbył się w naszym przedszkolu: „Tydzień kulinarny”. Dzieci uczyły się jak przyrządzić kisiel oraz budyń. Nasi mali kucharze ubijali również bitą śmietanę, przygotowywali wspaniałe ” makaronowe parówki” a nawet lepili pierogi. Zabawa była znakomita. Oto fotorelacja, która mówi sama za siebie: Dzień pierwszy – Kisiel Dzień drugi – Bita śmietana […]

Bal karnawałowy

Dnia 13 lutego odbył się w naszym przedszkolu „Bal karnawałowy”. Dzieci w pięknych strojach przy muzycznych animacjach oraz konkursach wspaniale się bawiły.

Przedszkolaki śpiewają hymn

10 listopada podobnie jak uczniowie szkoły podstawowej Przedszkolaki wspólnie zaśpiewały hymn państwowy o godz. 11.11.

Mali i duzi

Klasa 8c chętnie zaangażowała się w Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Przeczytali przedszkolakom bajkę o Misiu Beniaminie, który nauczył się dziękować. Mali i duzi wynieśli z tego naukę. Kiedy ktoś jest dobry, miły, grzecznie powiem mu: „Dziękuję”. Za to, co powiedział, zrobił tak mu wdzięczność okazuję.