Relacja z Dnia Edukacji Narodowej

13 października był dniem, w którym w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Ubrani w odświętne stroje wzięliśmy udział w akademii, którą w tym roku poprowadziły uczennice klasy 6 – Maja Kozłowska i Angelika Bagnicka. Uczniowie klasy 6 przedstawili również króciutki skecz „ze szkolnej ławy”.

Świetnie bawiliśmy się śpiewając piosenki o różnych przedmiotach szkolnych do melodii popularnych utworów muzyki rozrywkowej. Prawdziwa eksplozja emocji wybuchła podczas zabawy „Zgadnij kto to?” Uczniowie mieli zadanie zgadnąć, który nauczyciel jest na zdjęciu z dzieciństwa.To był zdecydowanie punkt kulminacyjny tej akademii.

Były ciepłe słowa Pani Dyrektor Ewy Raszki, która jednocześnie wręczyła uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w poprzednim semestrze nagrody finansowe. Nagrody te otrzymali: Sylwia Zembal i Jan Porębski.

Nowo wybrani przedstawiciele samorządu uczniowskiego wręczyli nauczycielom pracującym w naszej szkole oraz wszystkim pracownikom administracji i obsługi symboliczne dyplomy-podziękowania.

To był bardzo miły dla wszystkich dzień.

Post Author: admin