Sukcesy na tle językowym

Jak co roku, w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2021 – XXI edycja. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się w formie zdalnej i wzięło w niej udział aż 47 uczniów w 5 kategoriach: Kittens, Bunnies, Ducks, Lions i Eagles.

Nasi uczniowie osiągnęli duży sukces i, jak zwykle, udowodnili, że poznawanie języka angielskiego w formie intelektualnej zabawy językowej oraz czytania lektury, może być fascynującą, rozwijającą przygodą oraz poszerzaniem swojej wiedzy językowej.

Bardzo się cieszymy, że w naszej szkole dyplomami i upominkami zostaną nagrodzeni uczniowie:

Jakub Biraga – klasa 4a

Marcel Żaba – klasa 5a

Mateusz Żak – klasa 6a

Matylda Godzik – klasa 6b

Helena Gelio – klasa 7b

Maciej Pilarz – klasa 8a

Marcin Gryszka – klasa 8a

Gratulujemy!

Post Author: admin