Świąteczna zbiórka klas I-III

Boże Narodzenie 2020 wiele osób zapamięta jako wyjątkowe – tak jak większość minionego roku, w którym cały świat borykał się z pandemią koronawirusa COVID -19. Czas ten okazał się wyjątkowo trudny dla ludzi szczególnie dotkniętych przez los. Do tych właśnie osób skierowane były dary ze zbiórki świątecznej na rzecz,, Dąbrowskiego Stowarzyszenia Rodzin w Kryzysie’’. Akcję świątecznej zbiórki, kolejny już raz, przeprowadziła wychowawczyni świetlicy Pani Ewa Natkaniec wraz z Panią Justynę Domagałą – Czech.

Samodzielna zbiórka klas I-III okazała się równie udana jak ta poprzednia, w której klasy młodsze dołączyły do ogólnokrajowej akcji ,, Szlachetnej Paczki ‘’ organizowanej przez klasy starsze. Wśród osób, które nie pozostały obojętne na potrzeby innych byli nie tylko rodzice i uczniowie klas młodszych lecz również nauczyciele i pracownicy szkoły. Zebrano ponad 60 paczek, w których znalazły się produkty spożywcze, środki higieny, środki czystości, gry, zabawki, ubrania oraz dziecięce łóżeczko.

Wszyscy darczyńcy otrzymali podziękowania od organizatorów akcji. Szczególne podziękowanie zostało skierowane do Rodziców klasy pierwszej, której wychowawczynią jest Pani Anna Paśko. Rodzice pierwszoklasistów z pieniędzy klasowych zakupili dary, które wraz z innymi zostały przekazane Pani Prezes Danucie Lech z „Dąbrowskiego Stowarzyszenia Rodzin w Kryzysie” w dniu 21 grudnia 2020 r.

Na zamieszczonych zdjęciach można zobaczyć efekty naszej zbiórki.

Autor: Ewa Natkaniec

Post Author: admin