Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Nadszedł wyczekiwany przez wszystkich dzień 24 czerwca 2022 r. W naszej szkole zakończyliśmy rok nauki i pracy mszą św., w której mogliśmy uczestniczyć w Bazylice NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej, dzięki uprzejmości proboszcza parafii ks. kanonika Andrzeja Stasiaka. Eucharystię odprawił i skierował do nas słowo o. Adam Kruk.

Po mszy św. udaliśmy się do szkoły po świadectwa. Te z wyróżnieniem wraz z nagrodami zostały wręczone na sali gimnastycznej.

Uczniowie ze świadectwem z wyróżnieniem – 4 a

Uczniowie ze świadectwem z wyróżnieniem – 5 a
Uczniowie ze świadectwem z wyróżnieniem – 6a i 6b

Uczniowie ze świadectwem z wyróżnieniem – 7 a, 7 b i 7 c
Uczniowie ze świadectwem z wyróżnieniem – 8 a
Uczniowie ze świadectwem z wyróżnieniem – 8 b
Uczniowie ze świadectwem z wyróżnieniem – 8 c

Potem udaliśmy się do sal lekcyjnych na dalszą część uroczystości – rozdanie pozostałych świadectw i krótkie, przedwakacyjne spotkanie z wychowawcami.

Dziękujemy wszystkim, którzy cały rok dbali o sprawy szkoły – pracownikom, uczniom i rodzicom oraz organizacjom współpracującym ze szkołą. Na podsumowanie tego roku szkolnego pod względem pracy szkoły przyjdzie jeszcze czas. Teraz cieszmy się zasłużonym odpoczynkiem. Udanych wakacji!

Post Author: admin