Wspieramy Was cały czas

Spieszymy donieść, że pomoc dla rodzin ukraińskich trwa. Udało nam się doposażyć rodziny w kołdry, poduszki, bieliznę pościelową, ręczniki, środki czystości, kosmetyki, leki, artykuły żywnościowe, pampersy, środki higieniczne, koce, drobne sprzęty do sprzątania, talerze i inne rzeczy. Jest to siedem rodzin dziećmi, które dom znalazły u naszych Przyjaciół w Sosnowcu i Katowicach. Poniżej znajduje się kilka fotografii tych momentów, gdy pakujemy lub zawozimy paczki. Nie chcemy umieszczać fotografii naszych gości na stronie, ale zaświadczamy, że to wspaniali ludzie, którzy są bardzo wdzięczni za pomoc. Dzieci cieszą się z każdej plasteliny, kolorowanek, farb i kredek, swoją radość wyrażają szczególnie głośno 🙂

Ponadto, jeśli zgłasza się do nas osoba, przyjmująca u siebie gości z Ukrainy, która potrzebuje wsparcia, dzielimy się tym, jest zgromadzone w naszej bibliotece dzięki Państwa ofiarności. Dziękujemy!

Starsze dzieci wybierają się do polskich szkół. Lada moment będą potrzebne zeszyty, artykuły piśmiennicze, piórniki, szkolne plecaki 🙂

Post Author: admin