Wycieczka klasy 8 b

29 maja uczniowie klasy 8 b wzięli udział w ostatniej pożegnalnej wycieczce do Szczyrku.
Jej celem było dojście do schroniska Skrzyczne i zejście do Białego Krzyża. Podczas tej pięknej słonecznej pogody, podziwialiśmy widoki z najpopularniejszego szczytu w Beskidach – Skrzycznego, przez który przechodzi wiele innych szlaków turystycznych np. na Baranią Górę. Ponadto ten szczyt od wschodu jest znakomitym stanowiskiem dla miłośników paralotni. W schronisku każdy z nas nabrał sił, aby udać się na Biały Krzyż, który był już ostatnim punktem naszej wędrówki. Przepis na udaną wycieczkę wg uczniów klasy 8 b to z pewnością dobra pogoda, szczypta czystej natury, porcja adrenaliny w połączeniu z pozytywną energią.

Wszyscy uczestnicy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni.

Post Author: admin